EQR System v časopise Rescue report

Jsou tomu 3 měsíce, co byl Emergency QR System oficiálně spuštěn. V časech, které jsme nevěnovali vyřizováním objednávek a zařizováním technických částí projektu, jsme se zaměřovali hlavně na osvětu odborné i laické veřejnosti. Tým Emergency QR System osloví průměrně 15 organizací týdně. Pro naší potěchu můžeme konstatovat, že se setkáváme čím dál častěji s odpověďmi, že není třeba se představovat, že Emergency QR System již znají.

Continue

Pomáháme těm, kteří pomáhají nám!

Kurz krizové komunikace a sebeobrany pro záchranáře

Před nedávnem jsme se stali partnery Wing tsun & Escrima školy bojového umění a sebeobrany. Za podpory EWTO budeme pořádat bezplatné kurzy určené pro záchranné složky a IZS.

Continue

Půjčovny, organizace, cestovní kanceláře

v tomto článku bychom rádi oslovili všechny společnosti a organizace, které veřejnosti nabízejí zprostředkování zážitků, nebo nabízí služby jako je půjčování helem, sedacích úvazků, chráničů, cepínů, maček, sněžnic na různé adrenalinové aktivity. Ať už jste půjčovna kol, půjčovna motocyklů, půjčovna lodí, půjčovna lyží, půjčovna sonwboardů nebo jste horolezecká škola, nabízíte speleologické kurzy, VHT (vysokohorská turistika), nebo je vaší doménou turistika, kolečkové bruslé, lyžování, přežití v přírodě.

Continue

Spuštění nového webu

Vážení  uživatelé, příznivci a partneři,
s radostí bychom Vám chtěli sdělit, že po necelých třech letech aktivního vývoje byl spuštěn dlouho očekávaný projekt Emergency QR System. Od nápadu jsme ušli dosti náročnou a dlouhou cestu, na které nás čekalo mnoho překážek, nejasností, otázek a legislativních nepříjemností, ale povedlo se nám dostat do fáze, kdy se naše cesty protly se spolehlivými partnery, dodavately, spolupracovníky a mnoha nadšenci z řad IZS, kteří nám s vývojem pomohli a sami EQR System rádi používají a využívají.

Continue