Možnosti platby

Společnost Emergency QR System nabízí možnost platby za zboží pouze předem, a to platební kartou, převodem na účet či přes PayPal.

Online platba kartou

Pokud vlastníte platební kartu, která umožňuje platby na internetu (nejste-li si jisti, kontaktujte svoji banku), můžete ji využít k úhradě zboží online. Před dokončením objednávky vás stránka přesměruje na platební bránu banky ČSOB, a.s., která zároveň garantuje maximální možnou míru zabezpečení. Pokud platíte kartou poprvé, je nutné na bráně zadávat šestnáctimístné číslo karty, datum její expirace, a CVC/CVV kód, všechny tyto údaje naleznete na své kartě. Nemusíte se obávat, přenos informací je šifrovaný a tedy naprosto bezpečný.

Podporované karty:

Platba převodem

Pokud se rozhodnete platit převodem na účet prostřednictvím internetového bankovnictví vaší banky, platbu proveďte dle instrukcí, které přijou společně s přehledem objednaného zboží na Vámi uvedenou e-mailovou adresu.

Informace k zaplacení objednávky:

Číslo účtu: 276284577/0300

Částka: uvedena po ukončení objednávky a v příchozím infomailu

Variabilní symbol: číslo objednávky

Objednávka bude zpracována po obdžení platby.

 

PayPal platba

Pokud se rozhodnete platbu provést prostřednitvím PayPal, před dokončením objednávky vás stránka přesměruje na platební bránu PayPal. Dále se řiďte instrukcemi uvedenými na této stránce. Pokud si nejste jisti jak provést platbu prostřednictvím PayPal navštivte stránku https://www.paypal.com/cz/selfhelp/home nebo nás kontaktujte prostřednictvím Skype chatu, nebo na info@eqr-system.cz