Má maminka seniorka

Martina

Chtěla bych za tento produkt moc poděkovat. Moje maminka (68 let) bydlí na malém městě a dochází tam k několika lékařům. Já bydlím daleko a tak se za maminkou mohu jet podívat tak 2x do roka a tudíž nemám moc přehled jaké bere léky a co ji kdo předepisuje. Nedávno jsem mamince chystala léky a zjistila jsem, že brala od tří doktorů tři druhy antitepresiv, nebo léků na podobné bázi. I když jsou všichni tito doktoři v jedné nemocnici, nevěděli, že moje maminka všechny tyto léky bere. Teď, když jsem ji zřídila EQR Kartu, jsme domluvení s pečovatelkou, že bude chystat léky podle seznamu, který jsme s doktory sestavili, aby nebyla maminka „přemedikovaná“. Také mám radost, že má neustále v botě, na lednici a mobilním telefonu samolepky, kdyby se jí něco stalo.  Skvěle se to doplňuje s mobilním telefonem, který jsme ji koupili. Ten má vestavěný alarm a nosí ho na krku, takže má vše hned po ruce a na viditelném místě. Za mě super nápad a všem doporučuji!

 

 

Sportuji s EQR a je to trendy

Martin

Jsem aktivní sportovec a mám rád úplně vše co nějak souvisí s aktivním pohybem. Provozuji od lyžování, přes běh až po horolezectví a když mi kamarád řekl, že existuje Emergency QR System, rozhodl jsem se, že si o tom jen něco přečtu, abych byl připravený na to, kdybych to u někoho zahlédl (pomáhám v horské službě). Jak jsem si o EQR ale přečetl více, docela se mi ten nápad zalíbil a pořídil jsem si ho také. Na helmě to teď vnímám dokonce jako módní doplněk a stává se mi že se mezi uživateli dáváme do řeči i když se neznáme, protože nás EQR spojuje :-). Není to věc, která vám přímo ona zachrání život, ale určitě pomůže zjednodušit práci, když se něco stane. Myslím, že je to dobrý nápad, protože jen já znám mnoho lidí, kteří např. na sjezdovky jezdí bez dokladů, jen s penězi a tak je pak v případě nehody orientace u dotyčného jednodušší.

 

 

Jsem diabetik a spoléhám na EQR

Filip

Již od 15ti let mám cukrovku. I když se snažím držet diety, co mi doktoři doporučují, mám trochu strach. Hodně trávím čas ve městě sám, protože mám „běhavé“ zaměstnání. Pořád myslím na ten případ, co jsem viděl v televizi, jak okolo jednoho diabetika chodili lidé několik hodin, protože si o něm mysleli, že je bezdomovec a přitom měl hypoglykemický záchvat a nikdo mu nepomohl. Začal jsem se trochu bát, takže když jsem u kamaráda zahlédl EQR rozhodl jsem se, že si ho koupím. Koupil jsem si balíček se sadou do boty a tu červenou nejkřiklavější PVC destičku, aby všichni okolo mě viděli, že bezdomovec nejsem a že mi na zdraví záleží. EQR mám i na mobilním telefonu a aby to bylo ještě zjevnější, nalepil jsem si tu malou samolepku i na kožené pouzdro na mobil, které nosím na pásku a drží dokonce i tam.

 

 

Zdravotní karta EQR

Jana

Něco takového jako je Emergency QR System mi opravdu chybělo. Osobně jsem ztratila očkovací průkaz a na tyto věci nejsem moc spolehlivá. Na EQR Systém jsem narazila náhodou u kamarádky, která dělá u Policie a která je sama uživatelkou. Nejsem moc aktivní člověk, takže EQR kód mám jen na mobilu, protože aktivity s helmou neprovozuji :-D. Ale pořídila jsem si samolepky hlavně kvůli EQR Kartě, se kterou jsem moc spokojená. Teď i když je můj očkovací průkaz tu tam, mám do svých zdravotních záznamů vč. kontaktů a ordinačních hodin svých lékařů přístup vždy, ať jsem kdekoliv. Když jsem byla naposledy u svého doktora, pochválil mě a řekl, že by to měl mít každý. Prý by jim to výrazně zjednodušilo práci.